PL|
Produkty i usługi
Wybierz stronę
Produkty i usługi O PWPW Nowe technologie Informacje i ogłoszenia Kontakt Newsletter top
Archiwum
Człowiek i Dokumenty, nr 26 (lipiec – wrzesień 2012)

Od Redakcji


IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dokumenty a Prawo"


Nowości i wydarzenia
PWPW partnerem technologicznym Ekstraklasy

Rozwój eksportu w PWPW S.A.
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., od ponad 90 lat producent naszych banknotów i najważniejszych dokumentów, jeszcze na początku XXI wieku tylko sporadycznie realizowała kontrakty eksportowe. Były to zazwyczaj jednorazowe zamówienia, często w kooperacji z innymi producentami druków zabezpieczonych lub podwykonawstwo dla dużych firm z branży.

PWPW dla Ministerstwa Gospodarki
Coraz więcej firm komercyjnych, w tym wiele z sektora finansowego, oraz urzędów administracji publicznej posługuje się wygodną formą outsourcingu informatycznego. Outsourcing jest to działalność polegająca na przekazaniu części usług realizowanych wewnętrznie (własnymi siłami) do specjalistycznej firmy zewnętrznej.

Dokumenty pozwoleń na stały wywóz zabytków z Polski
Kontrola przepływu dóbr kultury za pomocą dokumentów wywozowych jest jednym z przyjętych na świecie standardów ochrony dziedzictwa kulturowego.

Wirtualna tożsamość w realnym świecie
Błyskawicznie rozszerzający się system sieci, powszechnie znany jako Internet, wiąże miliony ludzi w nowych przestrzeniach, które zmieniają nasz sposób myślenia, naturę naszej seksualności, formy społeczne, wreszcie naszą tożsamość.

Forum czytelników
Zna(cz)ki opłaty sądowej

Forum czytelników
Neutralizacja banknotów

Światowe życie ekspertów – konferencje, targi i wystawy 2012


« powrót
Wydrukuj stronę Wersja do druku