PL|
Produkty i usługi
Wybierz stronę
Produkty i usługi O PWPW Nowe technologie Informacje i ogłoszenia Kontakt Newsletter top
Archiwum
Człowiek i Dokumenty, nr 25 (kwiecień – czerwiec 2012)

Od Redakcji


"Człowiek i Dokumenty" o polskich dokumentach
Dwudziesty piąty numer i sześć lat to dobra okazja do spojrzenia wstecz i oceny rozwoju dokumentów w aspekcie podnoszenia ich poziomu zabezpieczenia. Przeglądając kwartalnik można zauważyć, jak wiele obszarów i dyscyplin naukowych obejmuje problematyka związana z dokumentami.

Walka z fałszerstwami pieniędzy w Polsce
Centralne Biuro Śledcze Komendy Głównej Policji organizuje w dniach 23–27 kwietnia 2012 roku w Warszawie międzynarodową konferencję pt. EURO PÓŁNOCNY WSCHÓD III. SPOTKANIE EUROPEJSKICH EKSPERTÓW DZ. FAŁSZERSTW PIENIĘDZY.

Edukacja – jednym z najskuteczniejszych „zabezpieczeń” dokumentów
Szanowny Emitencie, w przeddzień wejścia w życie publiczne nowego wzoru dowodu osobistego warto pomyśleć o działaniach edukacyjnych, polegających na podniesieniu w społeczeństwie poziomu wiedzy o dokumentach i ich zabezpieczeniach oraz sposobach rozpoznawania ich autentyczności.

Elektroniczny publikator Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego
Rządowe Centrum Legislacji uczyniło mały krok w wielkim programie informatyzacji administracji rządowej. Uruchomiono informatyczną platformę publikacji aktów prawnych – Publikator Aktów Prawnych dla DZIENNIKA USTAW i MONITORA POLSKIEGO. System dostarczyła Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Sport i procesy identyfikacji
Ustawowy obowiązek identyfikacji kibiców i leżące u jego podstaw przesłanki związane z bezpieczeństwem na stadionach nie tylko przyczyniają się do stworzenia cywilizowanych warunków odbywania rozgrywek sportowych, ale również generują nowe strumienie korzyści dla kibiców, klubów i wszystkich innych interesariuszy imprez sportowych.

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dokumenty a Prawo"


Światowe życie ekspertów – konferencje, targi i wystawy 2012


« powrót
Wydrukuj stronę Wersja do druku